Nauja prekė

10vnt/daug SC multimode Adapteris Vienos rūšies Optinio tinklo Jungtis

999 Prekės

€10.80

Pridėti prie pageidavimų

PK PK Moterų Multimode Optinio tinklo Adapteris SC-SC Hibridinis Optinis Adapteris

10vnt/daug

Ypatybė:

Daugkartinio naudojimo iki 1000 kartų

Didelio tikslumo bei geros compatiblity

Didelis patikimumas ir stabilumas

Specifikacija:

1. Hibridinis adapteris modelis: SC(Moteris) su PK(Mot.)

2. Pluošto tyle: Multimode 50/125 arba 62.5 Pluošto.

3. Įterpties Nuostoliai(db): Mažiau nei 0.50

4. Pakartojamumas(db): yra Didesnis nei 0.38

5. Pakeičiamumas(db): Mažiau nei 0.20

6. Rankovės Lizdo Medžiaga: Cirkonio dioksido keramikos

7. Darbinė temperatūra: -25C iki +75C.

8. Saugojimo temperatūra: - 25C iki +75C.

Parametras

Vienetas

PK moteris SC moterų

MM

PC/UPC/APC

Įterpties Nuostoliai (Tipinis)

dB

≤0.2

Grįžti Nuostolių

dB

≥60

Pakeičiamumas

dB

≤0.2

Pakartojamumas

dB

≤0.2

Ilgaamžiškumas

Laikas

> 1000

Darbinė Temperatūra

°C

-40~75

Laikymo Temperatūra

°C

-45~85

Pristatymas Mes laivas visus elementus visame pasaulyje nemokamai per ekonomikos pristatymas. Visi importuoti muitai ir mokesčiai, yra atsakingas pirkėjas. Straipsniai, siunčiami į pirkėjo patvirtino, adresas nuo pirmadienio iki penktadienio (Savaitgaliais ir Švenčių netaikoma) Prašome patikrinti savo pristatymo adresą atsargiai, prieš kasos. Jei norite pakeisti adresą, pls, prašome susisiekti su mumis,Kitaip, bet keisti informaciją gali būti neatsižvelgiama, kai išsiunčiamos

Garantija ir grąžinimas Mes teikiame 1 metų pakeitimas ir 3 metų techninės priežiūros garantijos. Mūsų garantija netaikoma netinkamai, fiziškai pažeistas, vandens sugadinimo, praradimo ar vagystės. Visi pirkimai gali būti grąžintas within14 dienų nuo pirkimo grąžinti visą arba mainų. Visi produktai turi būti originalios būklės. Prekes, kurios yra sugadintas komponentai nėra grąžinamas

Susisiekite su Mumis, Mes tikimės, kad jūs esate laimingas su mūsų produkto ir paslaugos, ir, savo ruožtu, atlygis mums su penkių žvaigždučių reitingą. Savo teigiamas grįžtamasis ryšys bus puikus encourgement mums ateities darbo. Jei jūs turite kokių nors vertingų pasiūlymų ar kokių nors problemų su mūsų daiktų ar pristatymo. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto prieš, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys. Mes atsakymą į bet kokį klausimą per 24 valandas (išskyrus atvejus, Savaitgaliais ir Atostogų metu ). Tada mes stengiamės išspręsti problemą artimiausiu metu.

Apie Mus Sveiki atvykę į mūsų Didmenine-Unikalus.news parduotuvėje! Įkurta 2008, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Ltd yra pirmaujanti gamintojas,siūlantis pluošto optiniai siųstuvai-imtuvai,fiber optic patch kabelių ir optinio tinklo įranga.Jos produktai buvo pristatyti į teritorijas iš Kinijos į visame pasaulyje Mes naujus pardavėjas Didmenine-Unikalus.news, tačiau su mūsų didelis komanda, pirminių šaltinių, mes pasiūlysime geriau ir geriau kokybė, Konkurencingos kainos ir apdairus paslaugos.

  • Modelio Numeris: SC-SC
  • Prekės Pavadinimas: EB-LINK
  • Pakuotės Dydis: 11cm x 7cm x 3cm (4.33in x 2.76in x 1.18in)
  • Pakuotės Svoris: 0.01kg (0.02lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Žymos: optinė jungtis, šviesolaidiniai jungtis, optinio pluošto, Pigūs optinė jungtis, Aukštos Kokybės optinio tinklo jungtis, Kinija optinio pluošto Tiekėjai.

Parašyti atsiliepimą

10vnt/daug SC multimode Adapteris Vienos rūšies Optinio tinklo Jungtis

10vnt/daug SC multimode Adapteris Vienos rūšies Optinio tinklo Jungtis

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai